08.05.2024
Piotr Mazurkiewicz

Stwórz wyjątkowy brand: Profesjonalna identyfikacja wizualna z Brand So On

Wiedząc, jaka jest strategia Twojej marki, ubierzemy ją w konkretne kolory, wzory i fonty. To znaczy – opracujemy identyfikację wizualną! Pomoże Ci ona w zbudowaniu potężnego brandu, który zostanie na dłużej w umyśle Twoich potencjalnych odbiorców.

Czym jest identyfikacja wizualna?

W jej skład wchodzą wszystkie elementy graficzne, które będą odróżniały Twoją markę od konkurencyjnej. Znajdą się one w księdze znaku – dokumencie określającym typografię, rozmiary fontów, kolorystykę opakowań, wymiary logo i wiele innych elementów wchodzących w skład Twojego brandu. Identyfikacja wizualna jest potęgą każdego świadomego przedsiębiorstwa!

Dlaczego warto postawić na profesjonalną identyfikację wizualną?

W przypadku najpotężniejszych brandów na świecie można podmienić nazwę znajdującą się w logotypie, a przy zachowaniu kroju fontu czy kolorystyki i tak będzie kojarzył się on właśnie z tą marką. W Brand So On dążymy do tego, aby Twoja firma miała identyfikację wizualną, na którą zasługuje! To znaczy taką, która będzie odróżniała ją od konkurencji. Konsument nie analizuje ani nie próbuje zapamiętać Twojego logo czy zestawu kolorów używanych na opakowaniach produktu. Jednak podświadomie skojarzy je z ulubioną zawartością, co pozwoli mu utrwalić wizerunek całej marki jako lubianej i godnej zaufania. Chcesz uzyskać ten efekt? My Ci w tym pomożemy!

Zleć nam identyfikację wizualną dla swojej marki!

Już wiesz, że identyfikacja wizualna jest Ci potrzebna nie tylko po to, aby wyróżnić Twój produkt wśród wielu innych na półce. To absolutny must have dla każdej firmy, która chce zapaść w pamięć konsumentowi! Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak wartościowa może być marka – o ile poświęci się jej wystarczająco uwagi. Inwestycja w dobrą identyfikację wizualną może się okazać kluczem do osiągnięcia pewnego standardu rozpoznawalności na rynku. Zobacz, jak to osiągnąć! Zleć nam działania marketingowe na rzecz Twojego brandu i przekonaj się, jak przekuć kreatywną koncepcję w markę, która będzie warta majątek!

KAŻDA | MARKA | POTRZEBUJE WSPARCIA

Praca nad marką to niekończący się proces. Chętnie przyczynimy się do budowania Twojego brandu.

Prześlij brief