Referencje

GLOBAL FOOD SERVICE ORGANIZATION
Adam Bońkowski, CEO

W trakcie warsztatów Agencja Brand So On wnikliwie oceniała możliwości rozwoju poszczególnych elementów marki oraz sposobu ich budowy, a następnie zaproponowała doskonałe rozwiązania wpisujące się w charakter i zakres działalności organizacji. (…) Wszystkie opracowane elementy graficzne stworzyły spójną całość, finalnie prowadząc do możliwości rejestracji znaku certyfikującego Safe Meal jako oficjalnego znaku certyfikującego systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności branży HoReCa na terenie Unii Europejskiej.

SPEEDAPP
Paweł Lisowski – CEO

Warsztaty pomogły mi odpowiedzieć sobie na wiele ważnych pytań dotyczących tego po co i jak działa w praktyce nasza firma w tej chwili. To ważna refleksja, bo pozwala na szybkie namierzenie obszarów do poprawy i skorygowanie kursu.

DELAVI
Iwona Szendzielorz – Prezes Zarządu

Zespół, który prowokuje do dyskusji, uważnie słucha i wyciąga wnioski. Zespół, który proponuje odważne rozwiązania.

AMARGO
Szczepan Gorbacz – CEO

Połączenie wiedzy teoretycznej oraz zaangażowania ze strony członków zespołu agencji pozwoliły nam z sukcesem przejść przez złożony proces rebrandingu Amargo.

MUSZYNIANKA
Ryszard Mosur – Prezes Zarządu

Wysoka jakość usług, rzetelne oraz analityczne podejście do briefa oraz profesjonalizm, to tylko niektóre z cech charakteryzujących współpracę i wykonane przez nich usługi.

POLWAX
Dominik Tomczyk – Prezes Zarządu

Z przyjemnością polecam Agencję wszystkim tym którzy szukają nieszablonowych i efektywnych rozwiązań dla swojej marki i jej produktów.

GRUPA BUMA
Agnieszka Zawadzka – Prezes Zarządu

Kreatywność, zaangażowanie, terminowość i znajomość rynku przez zespół agencyjny pozwoliły nam z sukcesem wprowadzić na rynek i wypromować trzy nowe projekty.

AFI EUROPE POLAND
Sebastian Kieć – Prezes Zarządu

Dziękując za zaangażowanie i sumienne wykonanie wszystkich powierzonych prac serdecznie polecam agencję firmom poszukującym rzetelnego partnera biznesowego, którego można obdarzyć pełnym zaufaniem.

Praca nad marką to niekończący się proces. Chętnie przyczynimy się do budowania Twojego brandu.

Prześlij brief