10.05.2024
Piotr Mazurkiewicz

Projektowanie opakowań: Jak tworzyć design wyróżniający markę na rynku

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Twojej marki,oferując wszystko to, co będzie niezbędne, aby wypuścić Twój produkt na rynek. Zajmujemy się między innymi projektowaniem opakowań. Na podstawie identyfikacji wizualnej tworzymy ich koncept, aby był spójny nie tylko dla całego brandu, ale również dla poszczególnych linii.

Pomagamy w wyborze odpowiedniego materiału i metod zadruku

Efektowne opakowanie przyciągające uwagę to takie, które jest sprytnym połączeniem designu z identyfikacją wizualną i rodzajem materiału, w który ma być zapakowany produkt. Spośród wielu dostępnych opcji dopasowujemy taką, która będzie sprzyjała nie tylko podkreśleniu jakości wyrobu, ale również ekologicznej świadomości marki. Dopasowujemy rodzaje kartonu, folii czy butelek, metody druku, etykiety oraz kształty opakowań, aby były jakościowe, a przy tym niedrogie.

Dbamy o estetyczny design opakowania

Nasi graficy przygotują design, który pomoże wyeksponować najważniejsze walory danego produktu. Zadbamy nie tylko o estetykę, ale również przeanalizujemy podobne produkty u konkurencji oraz współczesne trendy. Wszystko po to, aby stworzyć linię, która wyróżni się wizualnie spośród podobnych wyrobów na półce sklepowej – również tej wirtualnej.

Kolorystyka produktu – klucz do umysłu konsumenta

Doskonale wiemy, jakie kolory oddziałują bezpośrednio na zachowania konsumenckie. Wykorzystamy tę wiedzę, aby zaprojektować dla Twojej marki wyjątkowe opakowania. Zadbamy o ekskluzywny design, który przyciąga najbardziej wymagających, ale również o nawiązanie do ekologii w przypadku produktów naturalnych, czy do innowacji – w sytuacji, gdy Twoim produktem jest prawdziwa rewolucja na rynku.

Dlaczego warto zlecić nam projekt opakowań?

W Brand So On nie działamy po omacku. Dokładnie analizujemy współczesne trendy, oczekiwania, rynek i konkurencje. Na podstawie twardych danych opracowujemy strategię marki i identyfikację wizualną. To właśnie one tworzą fundament do projektowania opakowań, które kupuje się wzrokiem! Zobacz nasze dotychczasowe realizacje i skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, abyśmy wykonali równie kreatywne opakowania dla Ciebie!

KAŻDA | MARKA | POTRZEBUJE WSPARCIA

Praca nad marką to niekończący się proces. Chętnie przyczynimy się do budowania Twojego brandu.

Prześlij brief