12.05.2024
Piotr Mazurkiewicz

Employer Branding: Jak budowanie marki pracodawcy wpływa na wizerunek firmy

Jeśli prowadzisz rozwijającą się firmę, musisz wiedzieć, że na wizerunek Twojej marki wpływa nie tylko opinia wśród klientów, ale również potencjalnych pracowników. Employer branding w ostatnich latach zyskał na znaczeniu, ponieważ konsumentom zależy, aby ich pieniądze trafiały do uczciwych graczy na rynku zatrudnienia. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić w tym zakresie!

Co to jest employer branding?

Employer branding to inaczej Twoja marka jako pracodawcy. Jest ona zupełnie odrębną dziedziną marketingu, ale mylisz się, jeśli myślisz, że nie ma wpływu na sprzedaż. W dzisiejszych czasach konsumenci mają wobec producentów coraz większe wymagania. Oczekują nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również chcą, aby były one wytwarzane zgodnie z zasadami fair trade oraz fair employment. Można domniemywać, że pracodawcy, którzy dbają o swoich pracowników, zapewniając im godne warunki zatrudnienia, oferują wysokiej jakości produkt. I do takiej opinii na rynku będziemy dążyć, opiekując się Twoją marką!

Jak employer branding wpływa na sprzedaż?

Wielokrotnie w historii byliśmy świadkami tego, jak employer branding wpływał bezpośrednio na akcje danej firmy. Niskie ceny produktów czy ekspansywny rozwój nie mogą iść w parze z niesprawiedliwym traktowaniem pracowników. Gdy wyjdzie ono na jaw, konsumenci stracą zaufanie do marki, co trudno będzie później odbudować. W Brand So On zatroszczymy się również i o ten aspekt Twojego przedsiębiorstwa.

Jak możemy Ci pomóc w employer brandingu?

Posiadamy wiedzę oraz narzędzia, które pomagają nam budować skutecznie employer branding dla Twojej firmy. Zadbamy o to, aby nie tylko subtelnie wysyłać w świat sygnały o tym, że jesteś solidnym pracodawcą. Pomożemy Ci również stworzyć w firmie odpowiednie warunki, które będą gwarantowały, że Twoi pracownicy będą czuli się częścią marki i z chęcią będą ją reprezentować na zewnątrz. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły współpracy – na wielu przykładach pokażemy Ci, jak to zrobiliśmy i przekonamy Cię, że wsparcie w zakresie employer brandingu to słuszna decyzja!

KAŻDA | MARKA | POTRZEBUJE WSPARCIA

Praca nad marką to niekończący się proces. Chętnie przyczynimy się do budowania Twojego brandu.

Prześlij brief