TWORZONE W ZGODZIE Z MARKĄ

SERWISY WWW

Choć jesteśmy agencją brandingową, czyli specjalistą w dziedzinie tworzenia i implementowania strategii marki, to serwisy www mają bardzo duży udział w portfolio naszych projektów. Wynika to zapewne z prostego faktu: to właśnie strona internetowa jest dziś głównym nośnikiem marki. To ona powinna przede wszystkim budować jej tożsamość. Dlatego bardzo chętnie podejmujemy się tego rodzaju projektów i stworzyliśmy duży zespół wyspecjalizowany w ich realizacji.

Zakres prac: Brand development

Zadania agencji

Wiele naszych projektów brandingowych rozpoczyna się właśnie od zapytania dotyczącego serwisu www. W trakcie dalszych rozmów z klientem wykazujemy, jak ważne przed wdrożeniem strony jest uporządkowanie marki. W ten sposób rozpoczynają się duże, fascynujące projekty zakończone oczywiście realizacją serwisu. Bardzo często również strona jest zwieńczeniem procesu tworzenia marki od podstaw, choć oczywiście dalsze prace brandingowe trwają tak długo, jak długo żyje brand. Niezależnie od przyczyny czy potrzeby klienta ostatecznie tworzymy strony wyrażające ducha marki i zgodne z jej architekturą.

Co zrobiliśmy:

  • wdrożyliśmy ponad 60 serwisów www,
  • zaprojektowaliśmy strukturę stron i ich layout,
  • stworzyliśmy teksty i cały niezbędny content,
  • zajęliśmy się całą stroną programistyczną, włącznie z udostępnieniem serwerów,
  • tworzyliśmy strony oparte na gotowych lub profilowanych systemach CMS.

Efekty

Tak jak w przypadku innych projektów związanych z budowaniem marki, strona internetowa nigdy nie jest celem samym w sobie. To jeden z filarów brandu, główne źródło wiedzy o marce i jej ofercie. Każda ze stworzonych przez nas stron jest zgodna z tą filozofią. Nie tylko sprzedaje produkty lub usługi, ale także buduje markę, czyli największą przewagę konkurencyjną Twojej firmy.

Praca nad marką to niekończący się proces. Chętnie przyczynimy się do budowania Twojego brandu.

Prześlij brief