02.05.2024
Piotr Mazurkiewicz

Brand So On: Kompleksowe budowanie marki od audytu po rozwój

Brand So On to miejsce, w którym zaczyna się marka. To słowo przewija się najczęściej nie tylko na naszej stronie, ale również w każdym obszarze, w którym działamy. Jako kreatywna agencja brandingowa działamy niczym inżynierowie projektujący produkt przyszłości – identyfikację wizualną, która zawładnie światem. Naming, który wkrótce będzie na ustach wszystkich. Właśnie na tym Ci zależy? My możemy Ci to zaoferować!

Skrupulatny audyt

Zanim podejmiemy się jakichkolwiek działań na korzyść Twojego brandu, musimy dowiedzieć się, na czym stoimy. Nasza agencja kreatywna przeprowadzi zatem skrupulatny audyt. W jego skład wchodzi przede wszystkim analiza struktury portfela marek, ich szerokość i głębokość, sposoby komunikacji, a także branding awarness research. Rozpoczęcie jakichkolwiek działań brandingowych oparte na przekonaniu, że coś nie działa, musi zostać poprzedzone dokładnym rozeznaniem w temacie. Mając to na papierze, możemy iść dalej – czyli wytyczyć ścieżkę, po której będziemy dążyć.

Brand building

Brand So On to zespół architektów i budowniczych… dla marek. Wykonujemy skrupulatny projekt, w skład którego wchodzi strategia i architektura brandu. Dbamy o perfekcyjny employer branding, aby stworzyć wizję silnego przedsiębiorstwa, w którym pracodawcy są zaangażowani w dobrostan pracowników, a ci z kolei dążą do uzyskania jak najlepszych wyników dla firmy. Jako agencja brandingowa doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy element działań ma bardzo silny wpływ na to, jak przedsiębiorstwo będzie postrzegane przez odbiorców. Dlatego pracujemy kompleksowo – nie rozwijamy jednego aspektu z pominięciem innych, ponieważ takie podejście byłoby zupełnie nieefektywne. Do każdego zadania podchodzimy kreatywnie, ale bez przekombinowania.

Projektowanie

Kiedy wiemy już, w jakim kierunku podążać, zaczynamy tworzyć cały wizualny content, najsilniej oddziałujący na podświadomość konsumentów. Agencja brandingowa Brand So On opracuje dla Ciebie projekty graficzne, bazujące na ścisłych wytycznych. Identyfikacja wizualna to pierwsza rzecz, na której się skupimy. Zadbamy też o naming, który będzie wybrzmiewał w realu i wirtualu, budując pozytywne skojarzenia. Zaprojektujemy kreatywne opakowania, obok których trudno będzie przejść obojętnie. Mając nas u swego boku, będziesz mógł skupić się w pełni na swojej działalności – my zajmiemy się kreowaniem jej wizerunku!

Development

To jeszcze nie wszystko! Kiedy już wyczarujemy dla Ciebie wizję Twojej przykuwającej uwagę marki, skupimy się na jej upowszechnianiu wśród potencjalnych odbiorców. Opracujemy strategię i platformy komunikacji, otworzymy kanały w social mediach, zaplanujemy kampanie reklamowe i zajmiemy się administracją Twojej marki na zasadzie miesięcznego abonamentu. Agencja kreatywna Brand So On to potężne narzędzie marketingowe dla Twojej firmy! Dzięki nam przekonasz się, jak skuteczny branding i dobra identyfikacja wizualna mogą wpłynąć na mierzalne finansowe wyniki w Twoim przedsiębiorstwie. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem – im szybciej zaczniemy działać, tym szybciej zauważysz efekty!

KAŻDA | MARKA | POTRZEBUJE WSPARCIA

Praca nad marką to niekończący się proces. Chętnie przyczynimy się do budowania Twojego brandu.

Prześlij brief